avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 192 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Butonul edit
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Butonul edit

Nu imi functioneaza butonul edit, am incercat in repetate randuri sa corectez ceva ,si nu pot efectua modificariile.
Cel mai recent răspuns: ContSters76710 , utilizator 13:38, 25 Iulie 2009
Ce inseamna "nu functioneaza"?
M-ar interesa exact ce se intampla cand il apasati.
La noi, totul este in regula.
Adica, am apasat ,,editeaza", in idea de a rectifica unele greseli, asa cum fac de multe ori.Apoi, dupa corectura, ii dau ,,publica mesaj". E l se publica, insa cu aceleasi greseli. Si asta doar in sectiunea epigrame mi se intampla.
Ce browser de internet folositi? (internet explorer, firefox, etc.)
Puteti afla acest lucru apasand butonul help / about in programul dvs. cu care navigati pe internet.
Ma intereseaza pentru ca nu-mi dau seama ce fel de problema poate fi, mai ales ca am testat astazi pe mai multe calculatoare functionalitatea butonului in cauza si n-au fost inregistrate erori.
Multumesc.
Folosesc firefox. Problema a aparut recent, pana acum nu aveam probleme. Precizez ca doar in sectiunea epigrame se intampla, in rest pot edita , pot efectua modificari. Iar problema inca persista. Si mai stiu cel putin un user caruia i se intampla la fel si in plus nici nu poate boldui literele. Observati , aici am editat, am facut adaugiri. Insa acolo , la epigrme, este imposibil.
Revin, deci doar la epigrame si numai in topicul,,d'ale virtualului" se intampla.
Ultima modificare: Sâmbătă, 25 Iulie 2009
ContSters47264, utilizator
Eu sunt cealalta persoana cu problema similara.
Numai la epigrame mi se intampla,in rest este in regula.
Nu imi dau seama care poate fi cauza.

Folosesc internet explorer.
Ultima modificare: Sâmbătă, 25 Iulie 2009
ContSters76710, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu se posteaza raspunsul ContSters109653 ContSters109653 Am o problema. Raspund, dau publicare dar raspunsul nu se posteaza . Am apelat atunci la un tertip. Am deschis alt ecran, am postat un semn grafic am dat ... (vezi toată discuția)
Stergere mesaje de catre moderator nucu$ nucu$ Am incercat sa sterg mesaje dublate.Nu functioneaza comanda.De ce ??? (vezi toată discuția)
Topic citit/necitit ADRIANA PRICOPE ADRIANA PRICOPE nu stiu de ce , dar de catva timp topicurile citite de mine raman in continuare galbene, nu se mai albesc ca inainte. am gasit un topic asemanator al d-lui ... (vezi toată discuția)