avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Probleme inspectorat scolar judetean
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Probleme inspectorat scolar judetean

Am facut cerere pentru un duplicat de scoala profesionala. Am dus absolut toate acetele necesare, de un an sunt purtat pe drumuri. problema este ca s-au pierdut cataloagele si nimeni nu isi asuma o responsabilitate, nefiindu-mi eliberata diploma. de accea nu ma pot angaja decat ca necalificat. Ce trebuie sa fac, cum trebie sa procedez pentru a obtine un duplicat?
Cel mai recent răspuns: lupul-sur , utilizator 10:16, 23 Noiembrie 2015
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara, daca am pierdut diplomele de competente de la bacalaureat ... romeocatalin romeocatalin Buna seara, daca am pierdut Diplomele de Competente de la Bacalaureat + plus certificatele de absolvire liceu (12 clase, respectiv 10), trebuie cerere si anunt ... (vezi toată discuția)
Cum fac? SFARTZ ANDREEA SFARTZ ANDREEA cum sa -i faca o carte de munca daca nu are nici un act de studii unui angajat?se poate? (vezi toată discuția)
Pierdut diploma asudan asudan Buna, is in Spania si mi-am pierdut diploma de calificaré( ca electrician). As putea solicita de aici o copié? (vezi toată discuția)