Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Probleme inspectorat scolar judetean
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Probleme inspectorat scolar judetean

Am facut cerere pentru un duplicat de scoala profesionala. Am dus absolut toate acetele necesare, de un an sunt purtat pe drumuri. problema este ca s-au pierdut cataloagele si nimeni nu isi asuma o responsabilitate, nefiindu-mi eliberata diploma. de accea nu ma pot angaja decat ca necalificat. Ce trebuie sa fac, cum trebie sa procedez pentru a obtine un duplicat?
~ Conținut șters la cerere ~