Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Raspunsuri grile examen CAFR Noiembrie 2015
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Raspunsuri grile examen CAFR Noiembrie 2015

S-au publicat raspunsurile la testul grila din 22.11.2015 organizat de CAFR (examen de competenta profesionala pentru atribuirea calitatii de auditor financiar)?
Se pare ca vor fi publicate doar dupa ultima proba a examenului de competenta de sambata .Asa a decis
"comisia de examinare''.Nu vad logica insa..