Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Prescris fapta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Prescris fapta

Ce mai pot face daca fapta sa prescris si am ramas cu datoria de la Anaf
va multumesc
Daca fapta penala s-a prescris dar datoria nu s-a prescris trebuie sa o platiti sau va executa silit.
Daca s-a prescris si dreptul lor de a va executa silit asta este...
Puteti achita de bunavoie datoria...