Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... posibila schimbare de grad
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

posibila schimbare de grad

persoana barbat de 59 de ani, pensionata medical in gradul II.Are lucrati 38 de ani -fara armata-conditii normale.Trebuie sa mearga la comisia medicala.In cazul in care il schimba in gradul III ,cat scade pensia.?
Nu va scadea.
Va ramane cu acelasi punctaj mediu anual.