Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum se deschide un PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum se deschide un PFA?

Care sunt pasii care trebuiesc parcursi pentru a deschide un PFA?
Înfiinţare PFA: Cum să devii Persoană Fizică Autorizată şi să îţi porneşti propria afacere - actualizat
[ link extern ]

Pasi pentru infiintarea unui PFA

www.avocatnet.ro/content/for...

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]