Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Plata cas
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Plata cas

Buna seara ..Locuiesc la tara si nu am venituri,traiesc din cresterea nimalelor si cultivarea pamantului dar am sotia lucrand cu contract de munca si fiind asigurata in Italia si normal ca ma ajuta si pe mine cheltuielile curente din tara ..Va rog sa imi spuneti daca sunt obligat sa platesc CASS..Multumesc
george-neagu, moderator