Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Deducere combustibil 100%
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Deducere combustibil 100%

Buna ziua! In cazul unui pfa care are contract de comodat incheiat cu o persoana fizica pe o masina transport marfa peste 3.5 t pentru a fi folosita la aprovizionare, pentru a deduce combustibilul 100 % trebuie completate foi de parcurs? Va multumesc!
ContSters232561, utilizator