Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozit nou pe apartament
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozit nou pe apartament

Am un apartament cu 3 camere
In urma cu 3 ani am infiintat un SRL cu sediul in acest apartament
Obiectul de activitate: web design
Sigur ca activitatea o desfasor lucrand la calculator in apartamentul meu
In conformitate cu noul cod fiscal trebuie sa-mi fie majorat impozitul cu o cota parte corespunzatoare camerei in care am calculatorul
Eu am insa scutire de impozit pentru ca am fost deportat in Baragan impreuna cu familia in anii 1950....
In cazul meu impozitul creste?
Redirectionati aceste intrebari si catre MFP.
Pagina lor este aici (lasati-le comment). Ei sunt cei in masura sa raspunda si sa clarifice TOT.
[ link extern ]
Abia le dau niste idei