avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 219 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Plata in rate amenda primarie?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Plata in rate amenda primarie?

AM PRIMIT AMENDA DE LA PRIMARIEI 2000LEI
AM PLATIT JUMATE DIN SUMA 1000LEI CA ASA AU SPUS CA SE POATE PLATI IN RATE ,,NUS MILIARDAR,, ACUMA MIA VENIT DE LA PRIMARIE CA DACA NU PLTES RESTUL DE BANI IN TERMENI DE 15 ZILE MA BAGA IN TRIBUNAL EZISTA O LIMITA DER TIM IN CARE POTI PLATI AMENDA ?

AMENDA AM PRIMITO IN IUNIE 2015
SI IANUARIE 2016 MIA TRIMIS SACTIUNE

Alte discuții în legătură

Girant imprumut firma laura-el laura-el In anul 2013 am girat cu apartamentul proprietete personala un imprumut luat de o firma la care sunt asociati fiul meu mai mare si fostul sot(sa ii zicem sot ... (vezi toată discuția)
Ajutati-ma: comunicare finala de plata alec88 alec88 Miam luat un laptop, timp de 2 ani miam platit datoriile, dar anul acesta am avut anumite probleme in familie si am uitat complet de rate, nu pot sa zic ca ... (vezi toată discuția)
Ce urmeaza sa fac?- divergente cu banca danaadi danaadi Am facut o reclamatie la ..p......... in legatura cu un credit ipotecar la o banca......si am primit raspuns cu masurile ce au fost luat impotriva bancii....si ... (vezi toată discuția)