Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... asistent de farmacie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

asistent de farmacie

Buna seara.De aproximativ o luna lucrez intr-un spital,am intrat in urma unui concurs. Asistenta sefa nu ma lasa sa invat toate procedurile de lucru deoarece spune ca are alte intentii cu mine in sensul ca o sa deschida un laborator in cadrul farmaciei unde vom face dozari oncologice.
Mentionez ca nu ma incanta ideea de a lucra in mediu toxic si in momentul scoaterii acestui post nu s a specificat nimic in acest sens.Va rog sa ma sfatuiti ce pot sa fac in acest caz !Multumesc
Ati primit fisa postului ?