Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Casare in tot
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Casare in tot

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti care este urmatorul pas care pot sa-l fac( SC SRL) in urma hotararii data de Curtea de apel;

Tip solutie: cu casare
Solutia pe scurt: Admite recursul formulat de pârâtul........ (cu datele de identificare), împotriva Sentinţei pronunţare de Tribunalul în dosarul nr. şi, în consecinţă Casează în tot sentinţa atacată şi, în rejudecare: Respinge acţiunea în contencios administrativ formulată de reclamanta SC......... SRL (cu datele de identificare) în contradictoriu cu pârâtul (cu datele de identificare). Definitivă. Pronunţată în şedinţa publică, azi: februarie 2016.
Va multumesc

Inteleg ca, sunteti reclamantul, maiputeti exercita caile de atac extraordinare:contestatie in anualre(art.503-508 NCPC) sau revizuire(art.509-513 NCPC) daca indepliniti conditiile legale ptr.exerictarea acestor cai extraordinare de atac.