avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 227 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Transformare pfa in intreprindere individuala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Transformare pfa in intreprindere individuala

am un PFA -comert , cum as putea sa-l transform in intreprindere individuala, ce documente sa intocmesc cat m-ar costa,as dori sa faca parte si sotul si fiica mea.

Alte discuții în legătură

Srl sau intreprindere individuala anitsirc anitsirc Cu rusine recunosc ca nu stiam de existenta formei \"intreprindere individuala\". Nu imi este foarte clar termenul... intreprinderea individuala este undeva ... (vezi toată discuția)
Sot in pfa adrian140 adrian140 Buna ziua Suntem o familie de 2 profesori care dorim să medităm elevi la limba română. Putem îndoi ta 1 PFA pe numele soției iar soțul sa fie ... (vezi toată discuția)
Pfa si ii andrea.b andrea.b Am un pfa, mai exact, dau in chirie casute de vacanta si pentru asta am facut pfa. As dori sa-mi deschid si un magazin cu materiale de constructii, si ma ... (vezi toată discuția)