Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... impozit auto
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

impozit auto

imposibilitatea achitarii impozitului din cauza amenzi circulatie din 2006
Procedura de executare silita se demareaza la cererea oficiala a creditorului,in speta dv autoritatea fiscala teritoriala care a comunicat ca figurati in evidente cu debit amenda rutiera
Ce reprezinta
da printr-o instiintare de plata primita recomandata de circa o saptamana.
?