Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... calcul indemnizatie concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

calcul indemnizatie concediu crestere copil

Buna ziua!
Va rog frumos sa imi spuneti daca in modul de calcul ccc intra si stimulentul de insertie avut pentru primul copil.
Multumesc frumos!
Stimulentul de insertie nu este un venit profesional impozabil si nu este luat in calculul indemnizatiei pentru CCC.