Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proiect European
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proiect European

Care sunt pasii pentru a putea beneficia pentru un proiect al unui ONG de fondul european ???
Va referiti la conditiile in care un ONG poate accesa fonduri europene?
Da, la acest lucru ma refer