Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Comanda interna scutire impozit programatori
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Comanda interna scutire impozit programatori

Buna ziua.
Ma poate ajuta cinceva cu un model de comanda interna necesara pentru completarea dosarului privind scutirea impozitului pentru programatori?
Multumesc,
O zi buna!
Comanda interna, aprobata de organul de conducere abilitat al angajatorului, care sa ateste procesul de creare de programe pentru calculator gasiti aici:
[ link extern ]

Acest model poate fi adaptat la situatia dvs..