Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Refacturare costuri transport extern
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Refacturare costuri transport extern

refacturarea costurilor de transport extern pe ruta china-ro se face cu tva?
mentionex ca factura pe casre doresc sa o refacturez mai departe nu contine tva...

multumesc!
irinuka2005, utilizator
Refacturarea costurilor de transport extern pentru ruta china-ro catre o pj romana se face cu tva?
Mentionez ca factura pe care doresc sa o refacturez am primit o de la o pj romana si nu contine tva...

multumesc!