avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 206 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... bilete balneare persoana cu handicap gr. I
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

bilete balneare persoana cu handicap gr. I

salut. sunt persoana cu handicap grad 1. as dori sa stiu de cate ori pe an, am dreptul sa plec la bai. multumesc

Alte discuții în legătură

Pot sa ma reprezint singur intr-un proces cu statul? mivan77 mivan77 Buna ziua! As dorii sa ma ajutati cu problema mea. As vrea sa dau in judecata comisia pentru persoane adulte cu handicap din Baia Mare. Acum doi ani am fost ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, anul trecut am intrebat la dgaspc maramures si la ... andrada.n. andrada.n. Buna ziua, Anul trecut am intrebat la DGASPC Maramures si la Asociatia de nevazatori Baia Mare daca inteleg bine ca cei care sunt incadrati in grad de ... (vezi toată discuția)
In caz de angajare persoana handicap viomusicstudio viomusicstudio Va salut! Am 37 de ani si handicap gradul I definitiv. Beneficiez de urmatoarele: - pensie urmas (mama decedata); - indemnizatie handicap; - indemnizatie ... (vezi toată discuția)