Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Reinnoire certificat digital
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Reinnoire certificat digital

daca la reinnoirea certificatului digital s-a schimbat adresa societatii trebuie facuta cererea 150 sau numai reinnoirea obisnuita ?
Daca societatea si-a schimbat adresa sediului social,trebuie sa schimbe si ^Certificatul de inregistrare^la Oficiul Registrului Comertului. Copia acestui certificat ,cu CUI-ul firmei si adresa,sunt necesare pentru reinnoirea certificatului OFFline(clientul are deja Token).