Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit neplatit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit neplatit

Datorie de 5400 roni pe care nu mai am cum sa o platesc
Daca nu mai aveti cum sa platiti creditorul va trece la executarea silita:venituri/bunuri mobile personale,iar in cazul in care suma de plata depaseste 10.000 ron.(credit+dobanzi+penalizari)inclusiv executare bunuri imoble proprietate presonala.