Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Abuzuri administratie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Abuzuri administratie

Buna seara,unde m-as putea adresa in legatura cu abuzurila savarsite de catre administratia locala,in speta de catre viceprimar care foloseste utilajele primariei in scopuri personale fara achitarea contravalorii serviciilor,iar masina de serviciu sa zic asa sta parcata la domiciliu si aceasta fiind folosita in scopuri personale mai mult decat in folosul comunitatii(o Dacie Papuc o terminat-o anul trecut si de atunci nu a mai miscat de la dansul din curte ??????
O plangere penala pentru abuz in serviciu depusa la Parchetul de pe langa Curtea de Apel. ;)
Multumesc=D>