Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal 6.0.5 - ultima versiune a registrului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal 6.0.5 - ultima versiune a registrului

Începând cu data de 29 aprilie 2016 aplicația Revisal versiunea 6.0.5 înlocuiește versiunea 6.0.4 publicată în data de 16 aprilie 2016.

[ link extern ]
Initial au mentionat un termen de 2 luni ... dar nu mai spun nimic acum.
buna ziua,

Daca am inregistrat in avans o decizie de suspendare pentru CCC incepand cu 1 ian 2017, iar intre timp a aparut o modificare la salar pentru luna noiembrie 2016, cum as putea sa o introduc? (contractul aratand suspendat deja...)

multumesc!
Anulati suspendarea ....