avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proba prin inregistrare audio.
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proba prin inregistrare audio.

La contestatia deciziei de concediere se admite proba prin inregistrare audio de unde sa rezulte adevaratele motive ale concedierii? Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: honcuion , utilizator 21:55, 30 Aprilie 2016
Eu zic ca puteți uza de orice proba dacă ajuta la aflarea adevărului.
va multumesc d-le avocat Iasco

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediere art. 31 alin 3 HaYoon HaYoon Buna seara. m-am angajat la o companie si mi s-a spus ca primele 3 luni sunt in perioada de proba. Dupa numai 20 de zile calendaristice, am fost chemata la ... (vezi toată discuția)
Inregistrare audio sedinta comisie de disciplina cyan cyan Se poate solicita comisiei de disciplina inregistrarea audio (cu ajutorul unui telefon) a sedintei de cercetare disciplinara? Este legal? Poate fi folosita ... (vezi toată discuția)
Injurii prin telefon atecma atecma Buna ziua, o sa incerc sa va descriu situatia de fapt, cat mai clar posibil, pentru ca am nevoie de unraspuns cat mai repede daca este posibil. acum cateva ... (vezi toată discuția)