Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proba prin inregistrare audio.
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proba prin inregistrare audio.

La contestatia deciziei de concediere se admite proba prin inregistrare audio de unde sa rezulte adevaratele motive ale concedierii? Va multumesc.
Eu zic ca puteți uza de orice proba dacă ajuta la aflarea adevărului.
va multumesc d-le avocat Iasco