Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Intreprindere individuala sau PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Intreprindere individuala sau PFA

Buna ziua. Am un prieten care si a cumparat un camion vidanja si doreste sa isi deschida o firma . Cineva i a spus ca nu se mai fac PFA uri doar II. Ce acte are nevoie pentru deschiderea unei intreprinderi individuala. Multumesc.
Va rog sa cititi materialul de la adresa [ link extern ]