Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... la ce varsta as putea sa ma pensionez?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

la ce varsta as putea sa ma pensionez?

am 61de ani si noua luni si am o vechime de31de ani5 luni si 10 zile dintre care 17 ani si 10 luni grupa a doua cind as putea iesi la pensie si daca mai trebuie sa contribuiesc ceva va multumesc
Limita de varsta la acest moment(61 de ani si 6 luni).