Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Posibilitatea de a raspunde
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Posibilitatea de a raspunde

Buna ziua,eu ma loghez de pe telefon vad ce mi se raspunde la intrebari dar nu am vreo optiune de a si putea raspunde
Cum pot raspunde neavand acces decat de pe telefon,multumesc!
Bifati de fiecare data casuta "versiune site desktop" pe care o accesati din partea dreapta unde sunt 3 pct. verticale.