Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cale de atac la incheiere finala (dezinvestire)
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

cale de atac la incheiere finala (dezinvestire)

Care este calea de atac la INCHEIERILE pronuntate de catre judecatorul de camera preliminara care mi-a respins plangerea impotriva actelor procurorului printr-o incheiere finala (dezinvestire), si a carei solutii nu sunt de acord?

Consider ca trebuie sa existe o cale de atac prevazuta de lege si la solutiile de dezinvestire data de judecatorii de camera preliminara, prin care uneori am constatat ca solutia data de catre judecator este una nedreapta si de neacceptat.