Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Schimbare destinatie cladire
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Schimbare destinatie cladire

Am o cladire in a cartii CF scrie "locuinta multifunctionala"
In baza carei legi trebuie sa modific CF-ul, pentru ca folosesc constructia "cu destinatie mixta" , dar tot cladirea mea este....pe nume personal...O utilizez/ folosesc ca si pensiune, restaurant, locuinta.

multumesc!
Maran Corina, utilizator