Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... accident rutier
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

accident rutier

in cazul unui accident produs pe drum public -a sarit un cal pe masina si nu a putut fi evitat ,prorietarul nu se cunoaste exista o cale legala pt a repara masina pe asigurare ;mentionez ca nu avea casco
Au fost si victime?
nu