Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Fonduri suplimentare Prima Casa
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Fonduri suplimentare Prima Casa

Problema mea: am depus dosarul ptr Prima Casa la Banca Transilvania si chiar si dupa ce statul a suplimentat fondul cu 500 mil eu tot nu stiu nimic de stadiul dosarului, banca spunandu-mi ca ei nu stiu nimic oficial despre acesti bani. ce se intampla de ce nu primesc toate bancile acesti bani ? multumesc
Raspunsul nu il puteti afla decat de la guvern.
Banca trebuie sa va dea un raspuns cu privire la stadiul dosarului dvs. functie de fondurile pe care le detine la momentul solicitarii creditului si nu de cele pe care este posibil sa le obtina suplimentar.
Banca nu crediteaza blana ursului din padure.