Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... Romanii din strainatate
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

Romanii din strainatate

S-a adoptat legea cu privire la cei care se intorc in tara pentru ca sa lucreze si se dau cei 500 de euro pe luna timp de 6 luni?Daca da care este nr.legii si ce acte trebuie sa prezinti?
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc pentru raspuns daca se mai intampla ceva va rog sa mai imi scrieti.O zi buna!