Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Act de casatorie pentru succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Act de casatorie pentru succesiune

Buna ziua..vreau sa depun actele de mostenire..dar am avut surpriza lipsei actului de casatorie al parintilor e aici piedica nu pot sal gasesc deoarece nu stiu unde sau casatorit .mentionez ca sint din bucuresti sec. 4 aici nui de gasit ei sau cunoscut in ani 1962 -1964 fiind eu nascut in 1967 in sec. 3 Bucuresti asta este teoria mea cind sau cunoscut nu stiu cind si unde sau casatorit...va rog ami da o solutie..multumesc
verificati la starea civila de la locul nasterii sa nu fie trecut acolo locul unde s au casatorit.
notarul a trimis la com. glavacioc jud. Arges si astept raspuns ,acolo sa nascut tata.si dc. nici acolo nui unde credeti ca a mai ramas sa trimit ?multumesc
Nicaieri.