avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 177 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Acte la organizare evenimente
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Acte la organizare evenimente

la un restaurant care organizeaza nunti, botezuri ce acte trebuie sa intocmeasca ?
cum inregistreaza avansul primit ?

Alte discuții în legătură

Diferenta dintre catering si restaurant ContSters166650 ContSters166650 Activitatea unui local (cu bucatarie proprie in care se prepara hrana) care organizeaza nunti, botezuri, onomastice alte mese festive se incadreaza in cod caen ... (vezi toată discuția)
Restituire avans Alehey Alehey Buna ziua, ar fi trebuit sa am nunta in 04.10, dar nu cred ca pandemia va trece pana atunci Restaurantul e obligat sa mi restituie avansul? (vezi toată discuția)
Buna ziua, in localitatea noastra incidenta cazurilor de coronavirus ... vanatorul vanatorul Buna ziua, In localitatea noastra incidenta cazurilor de coronavirus este intre 1 si 3. Se pot organiza evenimente (nunti, botezuri) in restaurant si in ce ... (vezi toată discuția)