avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 814 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... executare institutie de stat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

executare institutie de stat

Cat platesc un executor? daca am de recuperat aproximativ 2 miliarde lei vechi,daune, de la o institutie de stat.multumesc.
Cel mai recent răspuns: nucu$ , utilizator 02:19, 21 August 2009
variaza de la "o usa la alta";)
Negociati onorariul , pe care il recuperati de la "executat".Incercati mai intai o somatie inainte de executie, in baza hot. executorie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare decizie de tribunal ContSters147428 ContSters147428 Tatal meu a fost in proces cu surorile sale (2 la numar) pentru anularea titlului de proprietate. Tribunalul a anulat titlul eronat si a condamnat surorile la ... (vezi toată discuția)
Onorariu executor judec[toresc adinaszazi adinaszazi Mă numesc ADINA Dispun de osentinţă judecatorească definitivă şi irevocabilă ,prin care instanţa obligă instituţia la care lucrez, să: - ... (vezi toată discuția)
Incuviintare executare silita aaddrian aaddrian Buna Ziua! Am o problema legata de neplata administratiei si asociatia de propietari m-a dat in judecata. Am pierdut procesul si verificind pe site-ul ... (vezi toată discuția)