Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... executare institutie de stat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

executare institutie de stat

Cat platesc un executor? daca am de recuperat aproximativ 2 miliarde lei vechi,daune, de la o institutie de stat.multumesc.
variaza de la "o usa la alta";)
Negociati onorariul , pe care il recuperati de la "executat".Incercati mai intai o somatie inainte de executie, in baza hot. executorie