avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 363 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro ce parere aveti de noul website?
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

ce parere aveti de noul website?

ne intereseaza chiar si criticile. ce nu va place, care sectiuni credeti ca ar trebui imbunatatite, si tot asa. multumesc anticipat !
Ultima modificare: Joi, 10 Noiembrie 2005
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: Maiglo , utilizator 00:05, 15 Ianuarie 2007
E mai bun decat celalalt. Felicitari.
Nu ne mai ramane decat sa ne obisnuim cu el!
multumim pentru apreciere, alte pareri?
Spre exemplu, noul forum vi se pare mai usor de folosit decat cel anterior? Am incercat sa il facem cat mai apropiat de standardele de navigabilitate ale celor mai cunoscute sisteme de forum.
D-lor admini pentru inceput tin sa va felicit pentru schimbara la fatza a site-lui, arata bine...
am vazut ca ati introdus noi sectiuni cum ar fi "biblioteca" insa spre dezamagirea mea, aici am gasit reviste doar pt. avocatei si anume dr. afacerilor etc pt. studenti ar merge un dr. muncii insa de baza ar fi REVISTA DREPTUL, REVISTA DE DREPT PENAL si PRO LEGE. O alta problema ar fi ca nu aveti PRACTICA JUDICIARA.....de asemenea am observat ca pagina de FORUM e cam "stearsa" si in final paginatia site-ului nu este centrata, ii cam inestetic spre stanga, pi centru ar arata mai bine!!
va salut!!! mult succes!
Multumim pentru aprecieri si multumim in aceeasi masura. In privinta proacticii judiciare, incercam sa rezolvam problema, insa dupa cum probabil stiti trebuie dezvoltata o colaborare cu un detinator de drepturi de autor pentru practica judiciara.

In privinta forum-ului, care este cam sters, asteptam eventuale propuneri, care l-ar colora putin. :)

Website-ul este construit pentru aliniere la stanga (alegerea designerului, ale carui opini le ascultam:) ).

Alte discuții în legătură

O noua prezentare a forumului Cornel  Vasile Cornel Vasile =D> Felicitari ...o super prezentare a forumului.....:) (vezi toată discuția)
Server avocatnet Lorena Chirila Lorena Chirila Aveti vreo problema cu serverul? Se incarca foarte greu paginile site-ului azi.... (vezi toată discuția)
Intrebare pentru admin Cand voi putea urmari forumul astfel incat sa stiu orice mesaj ce apare intr-o zi fara sa marchez peste tot "urmareste discutia" si sa-mi umplu casuta e-mail ... (vezi toată discuția)