Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Regularizare CASS pentru venit realizat in 2015 si ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Regularizare CASS pentru venit realizat in 2015 si declarat in 2016 pe declaratia 200

As vrea sa stiu daca a primit cineva declaratia de regularizare a CASS pentru venitul realizat in 2015 si declarat pe formularul/declaratia 200 .
Intrebarea mea este pentru situatia in care venitul anticipat pentru 2015 - pentru care am achitat anticipat in 2015, impozitul si CASS-ul comunicat de ANAF in 2015 cu declaratia 260.
Am intrebat la ANAF si mi-au spus ca nu s-au mai facut astfel de regularizari din 2012 ....
multumesc
Raspunsul primit de la ANAF e corect. Inca nu s-au facut regularizari la CASS din 2012 incoace.