avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 477 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Avize,aprobari - magazin in interiorul unei scoli
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Avize,aprobari - magazin in interiorul unei scoli

Societate nou infiintata cod 4711 .
Intr-o scoala de cartier exista un spatiu , m-ar interesa sa deschid acolo un magazin cu produse de patiserie , produse ce vor fi achizitionate de la producator si bauturi racoritoare , ceva dulciuri ambalate.Intrebarea mea este , care sunt pasii si ce avize ,aprobari....acte imi trebuiesc.
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Cod caen Maria Stet Maria Stet Buna va rog sa mă ajutați în ceea ce privește codul CAEN. Am doua puncte de lucru la aceeași adresă,binenteles în încăperi diferite. Activitatea ... (vezi toată discuția)
Cod caen 4711 mikiba mikiba Buna seara Astazi am avut un control (la maagazin) de la politia locala si m-au debusolat in privinta autorizarii codului CAEN . Eu am autorizat codul CAEN ... (vezi toată discuția)
Vanzator ambulant - refuz verbal acordare aviz de la primarie Dana2016x Dana2016x Buna ziua, #-oSunt S.R.L cu activitate principala 4711 ,secundar printre altele 4799 si 8230 ps. activitati ce se desfasoarala beneficiari si/sau in afara ... (vezi toată discuția)