Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... recuperare creanta - societate in insolventa (L85/2006)
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

recuperare creanta - societate in insolventa (L85/2006)

cererea de plata se face catre adminstrator judiciar/lichidator sau instanta de judecata? mentionez ca exista o creanta nascuta dupa procedura insolventei, legatura cu administratorul nu se poate lua, iar creanta ramane in continuare nestinsa.
multumesc mult. o zi frumoasa
~ Conținut șters la cerere ~