Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2017
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2017

Buna tuturor celor interesati in acest subiect. Poate ca este prea devreme dar am zis sa deschid acest subiect privind admiterea grefieri. Am observat ca in ultimul an nu s-au mai purtat discutii pe seama acestui subiect si cred ca este pacat, deoarece cred ca poate fi ceva constructiv si de ajutor reciproc.
Buna ziua!Cele mai multe discutii purtate pe acest subiect le gasiti pe facebook grupul ADMITERE SNG.o zi buna