Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Modificare fisa post functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Modificare fisa post functionar public

Fisa postului unui functionar public se modifica prin completarea de noi atributii si retragerea altora. Este necesar emiterea unei dispozitii pentru aprobarea acesteia sau doar intocmirea si semnarea ei de ambele părți?
Vă multumesc!
este suficienta intocmirea unei noi fise a postului.
Vă multumesc!