Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii De ce s-a sters intrebarea ?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

De ce s-a sters intrebarea ?

Am avut o intrebare pe o anumita tema si am vazut ca este stearsa.

Multumesc.

Ps: Am avut mai multe nelamuriri si poate de asta m-am repetat.
Nelamuririle se posteaza in acelasi topic, nu deschideti subiect nou pt aceeasi problema.
Aveti 3 subiecte deschise pana acum pe aceeasi tema, eu l-am sters pe al patru-lea.

din regulament :
3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topicurile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori.

www.avocatnet.ro/content/for...
Apasati acolo pe "raspunde" si repetati pana intelegeti ce aveti de facut.
gi-jane2, moderator
Imi cer scuze pentru deranj .