Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare ore lucrate sambata si duminica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare ore lucrate sambata si duminica

Pentru orele lucrate sambata si duminica intr-o institutie publica ( considerate repaus saptamanal) cate ore se acorda recuperare?

Se acorda un numar dublu de ore pentru orele lucrate in timpul repausului saptamanal?
Vi s-a raspuns in acest topic :
www.avocatnet.ro/content/for...

p.s. Interventie moderator
Regulament Forum Avocatnet.ro

3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topicurile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori.

Voi inchide acest topic si puteti posta in continuare nelamuririle dvs legate de acest subiect in topicul initial.
Va multumesc pentru intelegere.