Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... mama eroina
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

mama eroina

buna ziua am si eu o intrebare cumnata mea ar vrea sa stie daca sa promulgat legea pentru mama eroina si daca da ar mai vrea sa stie ce trebuie sa faca pentru a beneficia de acest lucru
Proiect ulde Lege pentru Mamele Eroine privind indemnizaţia viageră pentru mamele care au născut şi crescut 3 copii sau mai mult de 3 copii a fost adoptat numai de catre SENAT .

In prezent, se afla la Camera Deputatilor.
Ce acte ar trebui pt mama eroina
Pana la adoptarea actului normativ si publicarea lui in Monitorul Oficial este prematur sa discutam despre asa ceva.