Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ce trebuie sa mentionez intr o contestatie pt ridicare ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ce trebuie sa mentionez intr o contestatie pt ridicare permis ?

Mi s -a retinut permisul pt neacordare prioritate la treecerea de pietoni.
Consider ca masura a fost abuziva pt ca pietonul nu era pe trecere si am fost refuzata atunci cand am cerut proba video
Trebuie sa mentionati toate nemultumirile dvs. fata de procesul verbal de contraventie
Buna seara,
Trebuie sa scrieti ceea ce considerati ca este neadevarat inserat in procesul verbal de contraventie.
Erați singur în mașină?