avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti o intrebare
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

o intrebare

m-ar interesa si pe mine un nr de contact sau o adresa de email de la antena 1 bucuresti!cine ma poate ajuta va rog......ma gasiti s pe nr de tel0748898849 sau pe adresa de email delia_mooghy@yahoo.com!!!!!!!!!!!!va multumesc si ast raspunsul dvs cat mai curand posibil]!!!!!!
Cel mai recent răspuns: Ioana Constantin , Contabil 01:14, 9 Septembrie 2009
Era mai usor sa cautati pe google decat sa scrieti mesajulB-)
Aaaaaa!Va grabiti sa participati la concurs;)
Intrati repede aici:
[ link extern ]
Apoi intrati pe prima pagina:dance4:
nu ai inteles ce vrea?:P
nucu$ a scris:

Era mai usor sa cautati pe google decat sa scrieti mesajulB-)


Deh, mai era unu premar la sectorul 5 , om care a cetit la viata lui (volume intregi de almanahe) si nu a auzit de " googil ,googul,gogel...aaaa.. gogul " #-o
""nu ai inteles ce vrea?""
==================================
Eu nu m-am prins?:-/
Cine ma prinde si pe mine? :-/:((:tooth::duh:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dupa pronuntarea sentintei... ? eu_2004 eu_2004 Care e mersul dupa pronuntarea sentintei... cat poate sa dureze recursul pana la hotararea definitiva? (vezi toată discuția)
Actiune judecatoreasca - recuperare -25% laluca laluca As vrea sa stiu daca cineva din tara ( ma refer la primarii) a dat in judecata si a castigat procesul pentru recuperarea celor 25% pierduti din iulie 2010. ... (vezi toată discuția)
Furt identitate/ fraude inchiriere VerTrad1 VerTrad1 Buna ziua! De curand am avut de inchiriat un apartament si am impanzit internetul cu anunturi. La scurt timp m-a contactat pe mail o doamna care imi spunea ... (vezi toată discuția)