Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti o intrebare
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

o intrebare

m-ar interesa si pe mine un nr de contact sau o adresa de email de la antena 1 bucuresti!cine ma poate ajuta va rog......ma gasiti s pe nr de tel0748898849 sau pe adresa de email delia_mooghy@yahoo.com!!!!!!!!!!!!va multumesc si ast raspunsul dvs cat mai curand posibil]!!!!!!
Era mai usor sa cautati pe google decat sa scrieti mesajulB-)
Aaaaaa!Va grabiti sa participati la concurs;)
Intrati repede aici:
[ link extern ]
Apoi intrati pe prima pagina:dance4:
nu ai inteles ce vrea?:P
nucu$ a scris:

Era mai usor sa cautati pe google decat sa scrieti mesajulB-)

Deh, mai era unu premar la sectorul 5 , om care a cetit la viata lui (volume intregi de almanahe) si nu a auzit de " googil ,googul,gogel...aaaa.. gogul " #-o
""nu ai inteles ce vrea?""
==================================
Eu nu m-am prins?:-/
Cine ma prinde si pe mine? :-/:((:tooth::duh: