Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizarea in 2016
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizarea in 2016

Referitor la <<Salarizarea in 2016:tot ce te afecteaza pe tine, ca angajat<<va rog sa-mi spuneti din ce lege face parte.(Referitor la cadourile pentru copii).
Multumesc.
Vorbiti de sectorul bugetar sau privat ?
Suntem societate cu capital majoritar de stat.