Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... studii postuniversitare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

studii postuniversitare

Daca fac studii postuniversitare in Administratie Publica ma ajuta la ceva ? Ma refer daca sunt trecuta la alta treapta de salarizare sau alt nivel de incadrare.
Multumesc
Nu va ajuta cu nimic astfel de cursuri.