Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetare cu acordul partilor vs CM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetare cu acordul partilor vs CM

Buna seara ,

Am intampinat urmatoarea problema:

Salariatul x si-a scris cererea de incetare cim cu acordul partilor in data de 05.10.2016 cu incetare in data de 06.10.2016 care a fost aprobata si inregistrata in Revisal.
Astazi data de 18.11.2016 fostul salariatul a prezentat la sediul firmei CM acordat in data de 10.10.2016 incepand cu data de 05.10.2016 cu o cerere in care ne solicita sa ii anulam incetarea cim.

Cum trebuie sa procedez in aceasta situatie?
Se anuleaza incetarea c.i.m. si dupa terminarea concedului medical se inceteaza din nou c.i.m.