Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... cheltuiala platforma
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

cheltuiala platforma

Buna seara,daca am fost implicat intr-un accident rutier in Italia,eu fiind nevinovat,cum as putea proceda sa aduc masina in Romania cu platforma?Pastrez factura si recuperez de la rca-ul celui vinovat suma platita pe platforma,sau imi ofera compania unde are vinovatul rca-ul platforma?
Multumesc,
Discutati cu asiguratorul italian aceste aspecte.